כבר חבר מועדון? הטבות ממתינות לך להרשמה/התחברות

משלוח חינם בקנייה מעל 300 ש״ח!

משלוח חינם בקנייה מעל 300 ש״ח!

בושם לבגדים

בושם לבגדים על בסיס מים

לואר מוצרי טיפוח בניחוח צרפתי מתמחה בייבוא מוצרי איכות בעלי נוכחות מרשימה וניחוחות מקוריים, מבית מותגים אירופאים מובילים. בין היתר, באתר החברה תמצאו סדרות של בשמים, סבוני רחצה, קרם גוף, קרם ידיים, קרם רגליים, פילינג, חמאת שיאה ועוד. מדובר במוצרי איכות המבוססים על חומרי גלם מעולים כגון שמנים אתריים, ויטמינים פעילים ואצות ים, המיוצרים בסטנדרטים גבוהים ועומדים בדרישות משרד הבריאות. דברים אלו נכונים גם לגבי תרסיסי הגוף שלנו המתאימים בתור בושם לבגדים.

בישום בגדים מרענן

כפי שאתם בוודאי יודעים, לאורך היום הבגדים של כולנו נוטים לצבור ריחות שאינם בהכרח נעימים, למשל ריחות שמקורם בזיעה, בעשן מכוניות או סיגריות וכדומה. ריחות אלו ההולכים ומצטברים במהלך היום משפיעים באופן משמעותי על ההרגשה האישית של לובש הבגד, וכמובן גם יכולים לחלחל אל אפם של אנשים הנפגשים עימו. אין ספק כי הניחוחות הבוקעים מאיתנו תורמים רבות לרושם שאנו יוצרים על אחרים, בדרכים שהינן מודעות ובלתי מודעות כאחת.

בדיוק למען מטרה זו מרבית האנשים משתמשים בבשמים ובתרסיסי גוף למיניהם, כמו גם במבשמים השונים שמכניסים למוצרי הכביסה השונים. יחד עם זאת, קיים הבדל משמעותי בין בושם, מרכך כביסה מבושם ותרסיס גוף כפי שאנו מציעים המתאים בתור בישום לבגדים. המוצרים שלנו הינם ברמה אחרת של ניחוחות ואיכות ומציעים כמה יתרונות משמעותיים.

היתרונות של בישום בגדים

יתרון ראשון של בושם בגדים שלנו הוא האפשרות לבחור מבין ניחוחות נהדרים ויוקרתיים. למשל, ניתן לבחור בתרסיס בניחוח לילך פרחוני, עצי ומאסקי היוצר תחושות עוצמתיות ואלגנטיות לכל אורך היום, עם אמירה חושנית, נשית וייחודית. בנוסף, ניתן לבחור בתרסיס בניחוח פלאוורס – פרחים נקי ורענן, או בניחוח מאסק רוז וורדים. יתרון שני הוא שמדובר בספריי על בסיס מים (שמתאים גם לריסוס על השיער או הגוף כמובן). מכיוון שמדובר בתרסיס על בסיס מים הוא מתאים לכל האנשים, כולל למי שהשימוש בבישום על בסיס אלכוהול יוצר אצלם תגובה אלרגית, ובכלל למי שמעדיפים מוצרי בישום ללא אלכוהול.

בנוסף, בהיותם על בסיס מים התרסיסים שלנו אינם מכתימים את הבגדים, ובניגוד לבשמים אחרים הם לא נוטים להשאיר מגע של בושם שלא ניתן להסירו. מצד שני, יחסית לבשמים על בסיס אלכוהול הנוטים להתאדות בזמן יחסית מהיר, בישום לבגדים על בסיס מים יותר עמיד ובהחלט יכול להחזיק על הבגד למשך כל היום. מכיוון שכך גם השימוש בהם פחות תדיר לאורך היום ולכן בסופו של דבר הם חוסכים בהוצאות. ולא פחות חשוב, המגע שלהם על העור אינו דביק או בלתי נעים בשום דרך, ולכן ניתן ליהנות מתחושה נעימה, קלילה ומשוחררת גם כשהבגד (או הגוף) מבושם עם התרסיס.

הזמנה של בושם לבגדים

כאמור, באתר שלנו תוכלו למצוא בישום לבגדים בניחוחות נהדרים לפי העדפות אישיות. מדובר במוצרי איכות העומדים בכל דרישות משרד הבריאות ולא עברו שימוש וניסויים בבעלי חיים. את התרסיסים ניתן להזמין כבר עכשיו דרך האתר בקלות ובבטחה, וכמו כן ניתן לפנות אל הצוות המקצועי שלנו לקבל הכוונה ולביצוע הזמנות טלפוניות במספר 03-5050515.