משלוח חינם עד הבית ברכישה מעל 349₪

משלוח חינם עד הבית ברכישה מעל 349₪

קרם גוף מומלץ

קרם גוף מומלץ – כיצד תדעי איזה לבחור?

שוק מוצרי הטיפוח עמוס במגוון רחב מאוד של מוצרים מכל הסוגים. שלל הקרמים המוצעים כיום בשוק הקוסמטיקה מותיר אותנו לעיתים מבולבלות. מעבר לכך, לא פעם אנו רוכשות מוצרים שלבסוף לא באמת מתאימים לעורנו. אז איך תדעי איזה קרם גוף מומלץ ולמה כדאי לשים לב לפני הרכישה?

 קרם גוף מפנק – טיפים לבחירתו

קרם גוף הוא מוצר שצריך לדעת להתאים עבורך באופן אישי בכמה פרמטרים:

●       קרם, חמאה או שמן? – ישנם מספר סוגי מוצרי טיפוח שמבטיחים להעניק לחות ולהזין את עור הגוף: קרם גוף, חמאת גוף ושמן גוף. לחות שמוענקת על ידי קרם לרוב תיספג באופן אופטימלי בעור רגיל. אולם, אם יש לך עור יבש יותר, ככל הנראה שדווקא חמאת גוף או שמן גוף יתאימו לך יותר, ויעשירו את העור בכל הרכיבים החיוניים שהוא זקוק להם. 

●       הענקת לחות או טשטוש פגמים? – כאשר את ניגשת לבחור את קרם הגוף המושלם עבורך, כדאי שתדעי איזה מטרה היא החשובה לך ביותר. ישנם קרמים, שמנים או מוצרי טיפוח לעור שמטרתם היא הזנת העור בלחות, ויש כאלה שאף מומלצים לטשטוש פגמים בעור ומניעת סימני מתיחה. על כן כדאי לשים לב היטב למה מיועד המוצר לפני הרכישה.

●       עור יבש, רגיל או שמן? – לפני שאת רוכשת את קרם הגוף, כדאי שתכירי את סוג העור שלך. אם העור שלך אינו סובל מבעיה מיוחדת, ככל הנראה שתוכלי להתאים לו קרם גוף טוב עם רכיבים טבעיים שיזינו אותו לטיפוח יומיומי ושגרתי. אולם, אם את מחפשת קרם גוף מומלץ לקיץ או לחורף, ואת מזהה כי העור יבש או שמן, כדאי להתאים לו מוצר שיעניק לו בדיוק את מה שהוא צריך.

הכירי את מגוון הקרמים של Loire – מוצרי טיפוח בניחוח צרפתי

מגוון מוצרי טיפוח לחות לגוף של לואר מבטיחים לחות המבוססת על חומרים איכותיים וטבעיים, ביניהם שמנים אתריים וויטמינים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. מוצרי הטיפוח של לואר כוללים מגוון קרמים לגוף, במגוון ניחוחות משכרים – כותון בלאנק, מאונטיין ריין, מאסק & רוז, לילך, פלאוורס, טאלק דה מאטן ועוד – שיעניקו לך את הטיפוח המפנק ביותר.

 

מחפשת את קרם הגוף המושלם עבורך? אנו מזמינים אותך להכיר את מגוון מוצרי טיפוח לחות לעור היוקרתיים של Loire בנינוח צרפתי – "לואר" מוצרי טיפוח בניחוח צרפתי, מביאה לך את ניחוחות עמק הלואר שבצרפת, עם סדרות של מוצרי איכות יוקרתיים הכוללים בשמים, קרם גוף, חמאת שיאה, סבוני רחצה, פילינג, קרם ידיים, קרם רגליים, שמן גוף ועוד. תכשירי לואר מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ובאמצעות צוותי מומחים עושים שימוש בחומרים איכותיים, כגון תמציות שמנים אתריים, אצות ים, ויטמינים פעילים, רכיבי לחות, הזנה והגנה. הודות לריכוז הגבוה של בשמים במוצרינו תוכלו ליהנות מניחוח צרפתי שיישאר אתכם לאורך זמן. אנו מזמינים אותך ליהנות ממגוון המוצרים המפנקים באתר, ולפנות אלינו בכל שאלה באמצעות יצירת קשר באתר או בטלפון 03-5050515.