משלוח חינם עד הבית ברכישה מעל 349₪

משלוח חינם עד הבית ברכישה מעל 349₪

שמני ריח

מפיצי ריח – ריפוי לגוף ולנפש

מפיצי ריח הפכו לאופנתיים בשנים האחרונות, אך למעשה הם מבוססים על אמונות עתיקות בהם לניחוח המופק מצמחים מסוימים יש חשיבות עצומה בריפוי. מוזמנים להכיר את היתרונות הנהדרים של שמני הריח, אשר יתרמו רבות לאווירה נעימה ומרגיעה במיוחד.

 הפצת ניחוח נעים

למפיצי הריח באזורים מסוימים בבית יש חשיבות רבה, הן בהפגת ריחות לא נעימים והן בהשריית אווירה נעימה ומרגיעה. נסו לפזר שמני ריח בחדר השירותים, בחדר האמבט ובמבואות הכניסה לבית, וראו כיצד מפיצי הריח הללו מפזרים בבית ניחוח נעים ונקי.   

הפגת מתח

שמני ריח המבוססים על שמנים נמצאו יעילים להפחתת מתח נפשי, להרגעה ולשיפור מצב הרוח. למשל, לריח וניל יש השפעה על שיפור מצב הרוח והשריית רוגע, ולריח הלבנדר יש השפעה מרגיעה ויש האומרים שהוא עוזר להירדמות נינוחה יותר.

סגולות ריפוי

לשימוש במפיצי ריח המבוססים על שמנים יש סגולות מרפאות לגוף ולנפש. תורת הארומתרפיה, אשר משקפת אמונות רוחניות קדומות של טקסים דתיים וטקסי פולחן, מבססת את הקשר בין ניחוח לבין תרפיה. לניחוח יש השפעה ממשית על גופנו, במיוחד כאשר הוא מבוסס על שמנים, וביכולתו להקל על צינון, להפחית חרדה ודיכאון ועוד.

הכירי את מפיצי הריח של Loire – מוצרי טיפוח בניחוח צרפתי

מפיצי הריח של לואר עשויים משמנים אתריים איכותיים וטבעיים, במגוון ניחוחות משכרים, שיעניקו לכם את האווירה הנעימה ביותר:

·         מאונטיין ריין – מפיץ ריח מרוכז בניחוח טאלקי עדין. הריח הקלאסי, המוכר והאהוב של לואר, עם ניחוח פודרתי, כמו הטלק של פעם.

·         לבנדר – מפיץ ריח מרוכז בניחוח לבנדר, התורם לתחושה מרגיעה ונינוחה.  

·         קיידר – מפיץ ריח מרוכז בניחוח אורנים, התורם לתחושה רעננה וטבעית.

·         וניל פטצ'ולי – מפיץ ריח מרוכז בניחוח וניל פטצ'ולי, אשר מעניק תחושה אלגנטית וחושנית.

·         למון גראס – מפיץ ריח מרוכז בניחוח לימון, התורם לתחושה של חיוניות ורעננות.

·         פלורל מאסק – מפיץ ריח מרוכז בניחוח פלורל מאסק, המעניק אווירה של פריחה ורעננות בשילוב עם ניחוח המאסק העוצמתי.

 

מחפשת את מפיצי ריח המבוססים על שמנים אתריים איכותיים? אנו מזמינים אותך להכיר את מגוון מפיצי הריח היוקרתיים של Loire בנינוח צרפתי – "לואר" מוצרי טיפוח בניחוח צרפתי, מביאה לך את ניחוחות עמק הלואר שבצרפת, עם סדרות של מוצרי איכות יוקרתיים הכוללים בשמים, קרם גוף, חמאת שיאה, סבוני רחצה, פילינג, קרם ידיים, קרם רגליים, שמן גוף ועוד. תכשירי לואר מיוצרים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, ובאמצעות צוותי מומחים עושים שימוש בחומרים איכותיים, כגון תמציות שמנים אתריים, אצות ים, ויטמינים פעילים, רכיבי לחות, הזנה והגנה. הודות לריכוז הגבוה של בשמים במוצרינו תוכלו ליהנות מניחוח צרפתי שיישאר אתכם לאורך זמן. אנו מזמינים אותך ליהנות ממגוון המוצרים המפנקים באתר, ולפנות אלינו בכל שאלה באמצעות יצירת קשר באתר או בטלפון 03-5050515.